środa, 27 listopada 2013

Jak ładnie siedzieć w długiej sukni ?

Takie pytanie dostałam od czytelniczki. Wydaje mi się na tyle ciekawe, że postanowiłam odpowiedzieć na łamach bloga, może innym też się przyda.

Nurtuje mnie jedno pytanie związane z styczniową studniówką. Jak ustawić się do zdjęcia grupowego w długiej prostej sukni bez rozcięcia gdy będę zmuszona siedzieć w pierwszym rzędzie? Wśród koleżanek w krótkich sukienkach nie chcę wyglądać jak ich wychowawczyni ale młoda kobieta z klasą. Byłabym bardzo wdzięczna za rozwiaznie moich wątpliwości : )


Jeżeli na zdjęciu przyjdzie Ci stać, wystaw lekko jedną nogę do przodu i skręć biodra wtedy wydadzą się węższe, a nogi dłuższe. Doskonale robi to Victoria Bechmam gdy pozuje do zdjęć.  Na zdjęciu poniżej,ta sama suknia, dwie zgrabne dziewczyny, ale inna postawa,a to jednak robi wielką różnicę.

 Jeżeli będziesz w długiej sukni siedziała. Zadbaj o to by były widoczne co najmniej pantofelki albo i kostki. Dobrze jak ułożysz ładnie nogi. Jedną można lekko wysunąć drugą trochę cofnąć i wsunąć za tę wystawioną do przodu. Drugim wariantem jest, założyć nogę na nogę. Po babsku rzecz jasna, jedna noga wzdłuż drugiej. Jeżeli założysz nogę na nogę, możesz też suknię „zadrzeć” do góry tak żeby nogi pokazać, aż do kolan, a sukni pozwolić miękko opadać po bokach. Jeżeli suknia jest wąska, nie ma rozcięcia i niewiele da się z nią zrobić, tym bardziej zadbaj o ułożenie nóg i widoczne buciki. 5 komentarzy:

myslownicelife.blogspot.com pisze...

No, a ja dziś widziałam taki wpis na ten sam temat. Zeszłybyście się we dwie i powojowały. Byłoby to ciekawe, jak sądzę.
Pierwszy raz jestem u Ciebie i podoba mi się, więc się wpisałam na obserwatorkę:), znaczy: będę bywać:))
Pozdrawiam!

myslownicelife.blogspot.com pisze...

Ups, nie dałam linka do tego wpisu o siadaniu w kieckach. Oto on: http://zimnoblog.blogspot.com/2013/11/2218-o-siedzeniu.html

Anonimowy pisze...

Dziękuję bardzo za rozwiązanie mojego problemu wzrastającego wcześniej prawie do rangi egzystencjalnych : )
Teraz wiem jak mam się ustawić by dobrze wyglądać. Po przeczytaniu wpisu jeszcze bardziej się przekonałam do długiej sukienki!
Serdecznie pozdrawiam : )

Anonimowy pisze...

Dziękuję, znalazłem u państwa na stronie masę interesujących mnie informacji.

Oby tak dalej! Pozdrawiam

Also visit my web blog ... bezplatny seokatalog

red wine and lipstick pisze...

Piękne te zdjęcia i suknie. Marzy mi się jakaś długa wieczorowa suknia, szczególnie, że zbliża się mój Bal Inżyniera.
Bardzo cenne rady jak zawsze. :)
Pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...